Hakkımda

Merhaba Bu Yazıyı Okuyorsanız Sitemdesiniz demektir.Bedenen 25 Ruhen 70 Yaşında bir adamın yazısını okuyorsunuz.Adım Niyazi Mert Şahin  Selçuklu Üniversitesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Mezunuyum.Kendimi bu sektörde geliştirmek istediğim için bu siteyi açmaya karar verdim.

Peki ya neden kendini bu alanda geliştirmek istiyorsun derseniz..?  Bilmiyorum merak bakalım bu merakın sonu nereye gidecek.İlgilisi olduğum konular Fauced,Airdrop,Kripto,Altcoin,Coin,CoinBorsası ve Özgün İçerikler Oluşturmak.Birde Mantar yetiştirmek istiyorum.İstiridye Mantarı..=)

Neyi Severim ?

Yazmassam Olmazmış

Bir sitede hakkımda sayfası en çok o kişinin eğitimi ve yapabildikleri merak konusu olduğundan tıklanıyormuş, ben bunun önemsiz olduğunu düşünerek daha öncesinde bununla alakalı hiç bir şey yazmamıştım sonra düşündüm kendi kendime madem öyle ekleyelim.R10’daki reislerde saolsun yardımcı oldular.Meraklar giderilsin hem adamın başına ne gelirse ya meraktan ya yapraktan…

İlgi Duyduğum Boş İşler..!

Bol bol siyaset yaparım.Futbol izlemesemde futbolculara küfrederim.Düşene Güler gülerken düşerim. Alamayacağm telefon modellerini inceler google görsellerden kendimi ararım.Puzzle yaparım sıkılırım bozarım.Her oyunda hile yapmayı severim.

İlgi Duyduğum Boş Güçler..!

Deedpool,Black Widow,İron Man,Hulk,Doctor Strange,Ant-man,Vision,Loki vee en çok Rocket Raccoon ve Groot birde pipetten ultra güçlü süper full sonik tam otomatik tükürüklü kağıt üflemek.

 

İbretlik Burç Tespitim..!

Zeki ve akıllı kişilerdir. Yaşamı asla şakaya almazlar.Oyuncu yetenekleri çok gelişmiş olduğu için, bazen toplum karşısında da rol yapabilirler.Mükemmeliyetçi yapılarından sert bir görünüm sergileseler de, zevkine düşkündürler.Elektroniğe olan merakı yüzünden çevresini oyalayacak elinde doneleri çok fazladır.Öğrenme kabiliyetleri çok yüksektir.. Yeter bu kadar size. 😀