250 x 250 Reklam Alanı

Ücretsiz WebMining dediğinizde aklınıza ilk gelen şey nedir..? Bu konuda size ufak bir önerim var..Ücretsiz WebMiningler size çok çok çok yüksek Mebla kazandırmaz.Tabi kazandıran sitelerde

var burgun size nasıl WebMining yapacağınızı anlatacağım ve aslında ne olduğunu. WebMining bir madencilik sistemidir.Bazı firmalar kendi madencilik sistemlerini kurarlar.Bunu donanımları ile yaptıkları için bir maliyet kaybı yaşarlar.Peki bu adamlar neden zararına iş yapsınlar ki ? Aslında zarar değildir.Adamlar kendi sistemleri için aldıkları donanımları kar getirmeyeceğini anladığında yada iyi bir optimizasyon yapamadıklarında ellerinden çıkartırlar genelde ufak bir zarar evet çok ufak.Şimdi gözümüzü kapatalım ve hayal edelim donanımsal bir madencilik sistemi ve bu sistemin bize nasıl kar getireceğini. Uzun süre elektrik ve donanım parasını çıkartmak ile uğraşırsınız. Evet maalesef öyle peki bunu halka açalım desek.Yani web mining ve bulut madenciliği şimdi web mining halka arz oluyor. İlk olarak bir web sitesi kuruyorlar.Sonrasında oraya bir üyelik sistemi.

Genelde 4 seviyeden oluşur.İlk anda size ücretsiz kazanç sağlayabildiğiniz bir site olarak görünen bu sistem sonra aslında bir şirket olduğunu anlamanızı sağlar.Burada satoshi , lite , doge diye anlatmayacağım daha sade ve yalın bir anlatım yapacağım. Şimdi ben size 1 ay bana üye ol sana 10 ₺ vereceğim dersem ne dersin ? Hemen istersin çünkü bir kaybın yok.Peki önümüzdeki 6 ay boyuncada sana 10 ₺ vereceğim desem ama bana peşin 40 lira vermen gerekiyor desem.Bence makul ama bana güvenebilir misin. Tabi halkın güvenini kazanırsam sende güvenirsin ve verirsin.Bende senin verdiğin bu 40 ₺ ye bir sistem daha kurarım senin paranla sistemimi kurar ve gelirini 6 ay sana veririm.Sonra benim senden bedavaya aldığım bir sistemim olur.Hem sen kar edersin hemde ben.

 

Şimdi Gelelim ilk örneğine nasıl yapılır.

Gerekli Malzemeler ;

Bir adet Kripto Cüzdan = Bunun için Önereceğim benimde kullandığım Coinomi Cüzdan.

Bir adet Ücretsiz Maden Sitesi =  Bitminer.io

Çekil Yazan yerde sizin ilk girişinizden dolayı uzun bir Kutucuk yer alır.Bu kutuya Cüzdan Adresinizi Yazınız.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı