250 x 250 Reklam Alanı

 

Freebitco.in sitesi kripto para muslukları arasında en köklü olanlardan biri. Alt ödeme sınırı 30 bin satoshi olan sistem her hafta bu sınırı geçenlere derli toplu ödeme yapıyor. Sitenin şansa dayalı sistemi vasıtası ile bazı durumlarda gerçekten yüksek miktarlar almak mümkün oluyor.
Bu metnin konusu Freebitco.in sitesinden gelecek olan kazancı maksimuma çıkarmak ile ilgili. Okuyacağınız teknik denenmiş ve onaylanmıştır. %100 çalışmaktadır.

Bonus Bitcoin sitesi için hazırlanmış benzer bir yazıyı BURAYA tıklayarak bulabilirsiniz.
Tüm Bitcoin musluklarının bulunduğu Coin Muslukları Kısayol Sayfasına giderek diğer ücretsiz Bitcoin kaynaklarına da erişebilirsiniz.

En Yüksek Miktarda Bitcoin Kazanmak
Yazımızın konusu olan Freebitco.in ile en yüksek getiriyi sağlamak için sistemde bulunan “reward points” özelliğini kullanacağız. Sitenin kullanıcılarının birçoğu tarafından belli belirsiz bu özellik aslında site içinde bazı özellikleri aktif etmeye yarayan bir bonus gibi.

Aslında her claim yaptığımızda site bize satoshilerin yanında ‘lottery ticket’ ve ‘reward point’ adında iki farklı ödül daha dağıtıyor. Her defasında aşağıdakine benzer bir bildirim görüyoruz. Bu da 50 satoshi, 2 piyango bileti ve 2 ödül puanı demek.

Lottery Ticket (Piyango Bileti), her hafta yapılan çekiliş ile yüksek oranda bitcoin dağıtımı yapılan bir havuzda kullanılıyor. Yani siz farkında olmasanız da her hafta bir çekilişe katılıyorsunuz. Ancak her kullanıcının yaptığı her claim için 2 bilet kazandığını düşünecek olursak şansınızın milyonda bir, hatta daha düşük olduğunu da söyleyebiliriz.

Reward Point (Ödül Puanı) ise yukarıyada da yazdığı gibi site içinde bazı üstünlükleri kullanmamıza yarıyor. Örneğin, bu puanları kullanarak 24 saat içindeki her bitcoin kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Biz de sitedeki bir ayarı kullanarak her defasında piyango bileti yerine ödül puanı almayı aktif edeceğiz. Böylece elimizde biriken ödül puanları vasıtası ile daha çok bitcoin kazanabileceğiz.
bedava bitcoin

Sırasıyla Yapılması Gerekenler

En üstte bulunan PROFILE sekmesine tıklayın.
DISABLE LOTTERY & INTEREST, yazısına tıklayın.Bu bölümün altında açılan DISABLE LOTTERY opsiyonunu işaretleyin.
“Successfully disabled lottery tickets” diye bir bildirim göreceksiniz.

Buraya kadar yaptığımız prosedürler piyango bileti opsiyonunu deaktif ediyor ve bunun yerine bize her claim yaptığımızda 2 tane daha çokdan ödül puanı getiriyor.
Eğer daha önce bu siteye üye olmuşsanız yaptığınız çekimlerden biriken puanlarınız olmalı. Yeni üye olmuşsanız da yukarıdaki adımları izledikten sonra çabucak ödül puanı biriktirmeye başlayacaksınız.

Bunları kullanmak için:
En üstte bulunan REWARDS sekmesine tıklayın.
YOUR REWARD POINTS (RP) yazan yerde toplam ödül puanınızı görebilirsiniz.
Sayfayı aşağı indirip FREE BTC BONUS opsiyonune tıklayın.
Karşınıza çıkan bölümde her claim için alacağınız fazladan yüzdeliği seçip REDEEM düğmesine tıklayın.
Diyelim ki, normalde her claim tıklamanıza saat başı 50 satoshi alıyorsunuz. Burada bulunan %50 bonus’u aktive ederseniz 24 saat boyunca her defasında 75 alırsınız. Tabi ki şans eseri free BTC bölümünde 9885 üzerinde bir sayı geldiği zaman örnek olarak 5000 satoshi kazanacaksanız bu miktar 7500’e çıkar.

Biraz daha çok ödül puanı biriktirerek çok daha yüksek yüzdeliğe sahip bonuslar elde edebilirsiniz. %500’lük bonusu alırsanız her claim için normalin 5 katı kazanırsınız.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı