250 x 250 Reklam Alanı

Bitlo Nedir..Yeni Binans

2017’nin Kasım ayında yerli kripto para borsalarına yeni bir oyuncu olarak katılan Binans, isim değişikliğine gitti. Binans.com domain adresini Bitlo.com olarak değiştiren şirket, bu yenilenmenin sebebini şirketin unvan değişikliğine gitmesi olarak belirtti. Hakan Baş, Alper Özdemir ve Mustafa Alpay ortaklığında kurulan Binans’ın, şubat ayında üye alımına başladığını da hatırlatalım.

Bu isim değişikliğiyle beraber şirket, platformun bugün itibariyle kullanıma açıldığını da duyurdu. Kripto para borsasına ilgi duyan kişiler artık Bitlo üzerinden de hesap oluşturarak alışveriş yapabilecek. Şirketin bu unvan değişikliğine gitme sebebi henüz bilinmiyor. Ancak siteyi ziyaret eden kullanıcılar bu değişiklik ile ilgili bir açıklama metni ile karşılaşıyo..

Kripto para alım ve satım prosedürlerinizi gerçekleştirebileceğiniz platformumuz bugün itibariyle hizmete açılmıştır.

Güvenlir Türkiye Kripto Borsa’sı

Türkiye’nin en güvenilir, en kapsamlı ve en hızlı kripto para borsası olma hedefiyle 2017 yılında temellerini attığımız, 2018 Şubat ayında üye alımına başladığımız Binans.com domain adresi, şirketimizin unvan değişikliğinin sonrasında Bitlo.com olarak değiştirilmiştir.

Her geçen gün gelişen, hızlı, işlevsel ve yenilikçi bir Bitlo’yu kullanımınıza sunacak olan çalışmalarımız hakkında sizlere hoş haberler veriyor olacağız…
Şu anda Bitcoin, Ethereum ve Ripple ile pazara adım atan Bitlo, ilerleyen zaman Erc-20 tokenlerini yani diğer altcoinleri de kapsayarak etki alanını genişletmeyi planlıyor.

 

Bu link’ten Üye olarak Kazanmaya Başlayabilirsiniz.         BİTLO.COM / TIKLA GİT

 

 

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı