250 x 250 Reklam Alanı

 

Kazançlı yatırım araçları arasında gösterilen Bitcoin, yatırımcıların çoğu farklı teknik ile kripto para kazanmasını ve bunları kazanca çevirmeleri amaçlamaktadır. Algoritmalar üzerine kurulmuş sistemlerde madencilik yaparak yatırımlarına başlayan kişiler, piyasada en fazla kazanç sağlayanlar olsa da, ülkemizde kullanılan birkaç farklı teknik de azımsanamayacak kadar yatırımcısına para kazandırmaktadır.

Faucet veya musluk tekniği adı verilen bu sistem, aslında ücretsiz bitcoin nasıl kazanılır tarzında arama yapanların karşısına çokça çıkmaktadır. Ancak, Faucet tekniği, netlikle bedava olarak Bitcoin kazanabileceğiniz sistem değildir. Bu tekniği uygulaytabilmek için ilk önce kişilerin musluk sitesi oluşturmaları veya hazır olarak kurulan bir siteye üye olmaları gereklidir.

Faucet tekniği için oluşturulan internet sitelerinde, hazır algoritma programları bulunmaktadır ve bu programlara da micropayment API adı verilmektedir. Burada, tıpkı kendi sisteminizi kurmuş gibi prosedür yapabilecek veya yaptığınız aracılık hizmetinden kaynaklı satoshi kazanabileceksiniz.Ücretsiz Faucet Dağıtan Sitelerden Satoshi Kazanabilirsiniz.

Satoshi Nedir?

Satoshi, tıpkı Bitcoin de olduğu gibi, kripto para olarak adlandırılacak bir birimdir. Bitcoin’in kurucusu olarak kabul edilen gizemli kripto programcısı Satoshi Nakamoto’ya ithafen en ufak bitcoin birimine ismi verilmiştir. Ancak, dşayet açısından netlikle Bitcoin’e yakın değildir. Güncel şayet baktığımızda basit bir biçimde hesaplaması yapılabilmektedir. Kişilerin Faucet tekniği ile kazanacakları satoshiler, 100 milyon adete ulaştığı zaman, kişilerin 1 adet Bitcoin’i olacaktır. 1 Satoshi = 0.00000001 BTC olarak hesaplandığında 1 Satoshi’nin Bitcoin olarak dşayeti hesaplandığında, tıpkı Ülkemizin Para Birimi olan TL’nin en ufak kriteri olan kuruş gibi değerlendirilebilir.

Şayet açısından yüksek olsa da, sistemde kaldığınız sürelerde bu miktarı biriktirmeniz mümkün olabilir. Ancak, Faucet sitelerinde bazı zamanlar alacağınız satoshi miktarları 500 adet olurken bazen 10 bin adete kadar çıkabilmektedir. Bundan kaynaklı sistemde kaldığınız sürenin ve şansınızın payı kazanacağınız satoshilerde son derece yüksektir.

 

Satoshi’nin Bitcoin ve diğer para birimleri açısından hesaplaması ;

1 Satoshi: 0,00000001 BTC
1 BTC: 100.000.000 Satoshi
1 Satoshi: 0,00027574 TL
1 TL: 3627 Satoshi
1 Satoshi: 0,00007175 Dolar
1 Dolar: 13938 Satoshi
Faucet Box Hesabı Nasıl Açılır?
Faucet tekniği uygulanabilmesi için kişilerin açıkladığimiz gibi hazır kurulmuş internet sitelerine üye olmaları veya micropayment programını kullanabilecekleri ve tamamıyla kendilerine ait olan bir aracılık sitesi kurmaları gereklidir. En basit olan hazır sitelere üye olmak olmasından kaynaklı, bu opsiyonun ele alınması oldukça basittir.

Piyasada onlarda farklı Faucet sitesi bulunmaktadır ve burada Faucet Box hesabı açmanız mümkün olabilir. Ancak, hesap açılışlarından önce dikkat etmeniz gereken durumlar bulunmaktadır. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

Üye olunacak sitenin, lisanslı bir site olmasına dikkat etmelisiniz.
Siteler farklı dillerde olmasından kaynaklı çeviri yapmalı ve bilhassa kullanım sözleşmesini tercüme ettirmelisiniz.
Kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen internet sitelerinden yararlanmaya dikkat etmelisiniz.
Koşullar bölümünde, satoshilerin hesaba geçirileceği sırada ne kadar komisyon ödeyebileceğinizi ve hangi üst sınırdan sonra bedava transfer yapabileceğinize dikkat etmelisiniz.
Bu koşullara dikkat ettikten sonra, yaşayacağınız problemler en aza inecektir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda en fazla tercih edilen Faucet tekniği uygulanabilecek sitenin, bonus Bitcoin adı verilen site olduğunu görmekteyiz. Siteye üye olduktan sonra yapabileceğiniz prosedürleri şöyle sıralayabiliriz.

Sistemde bulunan Claim Now düğmesi, 15 dakikada bir aktif hale gelmektedir. Tıkladığınızda en az 500, en çok da 5000 satoshi kazanma şansınız bulunmaktadır. Burada ne kadar kazanılacağı tamamıyla şanstır.
Kazandığınız satoshileri her gece %5 bonus ile değerlendirilmektedir.
Hesabınızda 10 bin satoshi olduktan sonra transfer yapabiliyorsunuz yalnız 50 bin üzerindeki satoshi transferlarınızı bedava yapabiliyorsunuz.
Faucet cüzdanınıza yapacağınız transferlar için Account düğmesine tıklamalısınız. Ardından açılacak sayfadan da WithDraw düğmeninu tıklamalısınız.
Bu teknikler ile sizler de satoshi kazanabilir onları da Bitcoin’e çevirebilirsiniz. Hesabınızdan Faucet cüzdanınıza yapacağınız transferlar en çok 24 saate gerçekleşecek ve dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Güvenilir Ücretsiz Bitcoin Veren Sitelerin Listesi

Kripto cüzdanlarınıza faucet vasıtasıyla satoshi gönderen ve test ettiğimiz internet sitelerini siz para dijital takipçileri için paylaşıyoruz. Bannerlara tıklamadan üye olarak kripto cüzdan adreslerinizi girerek az da olsa hesaplarınızı zaman içindeyarak kendi adresinize satoshi transfer edebilirsiniz. Bu tekniklerle zaman içinde iyi miktarda coin elde edebilirsiniz. Elbette bu kısa bir süre olmayacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak sabır işi olan faucet tekniğini ücretsiz bitcoin kazanmak için kullanmalısınız.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı