250 x 250 Reklam Alanı

.İlk başlığımı nasıl atacağımı düşündüm ve sonunda karar verdim tabi bu süre zarfında bir kaç seçenekte aklıma gelmedi değil. Airdrop Nedir ?  airdrop evet airdrop yapıyoruz gibi başlıklar benim için anlamsız geldi biraz , senin içinde öyle değil mi okuyucu.?

Birçok platformda bu konuyla ilgili makaleler yazılar içeriklere erişebilirsiniz,sonra okursunuz okursunuz okursunuz bakmışsınız ki bir b*k anlamamışsınız.Size kısaca anlatıyorum dikkatli dinleyin çünkü ben bir kere anlatacağım siz birden fazla okumak zorunda kalmayın. 🙂 Olay şu REKLAM şimdi şöyle düşünün şimdi sen bana geliyorsun. Paraya ihtiyacın var ve bende sana diyorum ki paraya gerçekten ihtiyacın varsa benim yeni çıkaracağım altcoin’imin reklamını yap.

 

Linkedin’de paylaş 25 Puan Facebook’da beğen 30 puan Twitter’da rt yap 15 Puan . Yok şurda yok burda derken en az 5 görev yaparsınız bu arada sonra size puan verilir bu puanlarda aslında altcoin oluyor.Sonra bunun için bir cüzdan oluşturursunuz bu cüzdan ise Erc20 Özellikli olması gerekiyor.Sonra cüzdanınıza bu parayı gönderirler sizde bunu borsada ister satarsınız ister bekletirsiniz minimum 30 cent’den başlayan bu görevler benim gördüğüm maxsimum 150 dolarlık görevlere kadar yükselebiliyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı